Podcasty HR to bez wątpienia ciekawe źródło zarówno wiedzy jak i inspiracji do tego jak zmieniać na lepsze swoje organizacje. W końcu wiedzę możemy pozyskiwać nie tylko ze szkoleń, konferencji, webinarów czy artykułów. Obecnie podcasty cieszą się coraz większą popularnością co zawdzięczają choćby faktowi, że można je słuchać niemal w każdych okolicznościach a wiec w drodze do pracy czy na spotkanie a także podczas treningu czy nawet przerwy.

Tematowi podcastów HR jakich czas temu przyjrzał się Magazyn Rekruter dzieląc się ciekawymi danymi:

Podcasty branżowe – co znajdziemy o HR?

Zerknijmy jednak już na to jakie interesujące podcasty HR mamy do dyspozycji a więc skąd przede wszystkim możemy się inspirować w kolejnych tygodniach i miesiącach.

Polskie podcasty HR

Na początek lista polskich podcastów HR a więc tych tworzonych przez naszych rodzimych twórców.

Zagraniczne podcasty HR

Jednak po wiedzę oraz inspirację warto sięgać również do źródeł zagranicznych a więc dobrze byłoby rzucić okiem również na listę zagranicznych podcastów HR, które zebraliśmy:

Inne podcasty polecane dla HR

W obszarze Human Resources inspirować można się nie tylko z typowych podcastów HR ale również tych biznesowych czy też dotykających obszaru IT. W końcu takie podcasty pozwalają lepiej zrozumieć sam biznes a także konkretną branżę taką jak choćby IT w ramach, której się funkcjonuje pozyskując na przykład kandydatów.

Jak widać jeśli chodzi o podcasty HR to naprawdę mamy w czym wybierać. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie wybierając z tego grona swoje ulubione pozycje.