No i zaczynamy kolejną dziesiątkę przeglądów HR a ciekawych materiałów cały czas nie ubywa a mym wrażenie, że w tym roku to jest ich jeszcze więcej niż w zeszłym. Widać, że ludzie niezwykle otwarcie dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem i często wcale nie trzeba dużych budżetów na szkolenia aby nauczyć się czegoś nowego. W końcu obecnie mamy już do wyboru dziesiątki webinarów, podcastów, raportów czy artykułów, z których wiedzę można czerpać pełnymi garściami.

Ciekawe zestawienia od HRlityczny

Nasze przeglądy HR bez wątpienia są źródłem ciekawych materiałów mogących dostarczyć naprawdę solidne porcje wiedzy. Jednak jeśli ktoś jest naprawdę głodny ciekawych materiałów z obszaru Human Resources to warto też zajrzeć do naszych zestawień wydarzeń, raportów oraz podcastów.

Audiokonferencja HR

Już 17 czerwca będzie okazja wzięcia udziału w niezwykłej audiokonferencji HR. Jarek Jarzębowski postanowił podjąć się niezwykłego wyzwania i zorganizować wydarzenie na wskroś wyjątkowe. Wszystkie wystąpienia będą w formie audio a więc nie będzie miejsce ich wysłuchania jest dowolne i bez przeszkód będzie można przyswajać nową wiedzę oddając się błogiemu relaksowi na łonie przyrody.

Jest jeszcze możliwość zapisania się na to wyjątkowe wydarzenie. Na stronie konferecji znajdziecie informacje na temat zapowiedzianych wystąpień i prelegentów. Warto wspomnieć, że udział jest darmowy 😉

Kosmetyki jako benefit pracowniczy?

O różnego rodzaju benefitach pracowniczych sporo się mówi zwłaszcza teraz gdy coraz częściej pojawia się konieczność sięgania po nowe rodzaje benefitów, które wcześniej nie były zbyt powszechne w organizacjach. Przykładem jest tutaj choćby wsparcie psychologiczne dla pracowników, które jest coraz częściej proponowane przez firmy podobnie zresztą jak choćby zajęcia jogi czy wszelkie inne formy wsparcia zdrowia psychicznego.

Badanie doświadczeń rekrutacyjnych

eRecruiter przy wsparciu merytorycznym Great Digital prowadzi aktualnie badanie doświadczeń rekrutacyjnych. Wyniki zebrane z ankiet będą podstawą do przygotowania Raportu Candidate Experience w Polsce 2021. Będzie to już jego 6. edycja, jeśli więc mieliście okazję czerpać wiedzę z poprzednich i czekacie niecierpliwie na nowe wydanie to warto wspomóc ekipę eRecruiter i podzielić się również w ankiecie swoimi przemyśleniami.

Jak organizacje dbają o zdrowie fizyczne i psychiczne pracowników?

Cały czas można też jeszcze podzielić się swoimi doświadczeniami w kontekście tego jak organizacje dbają o zdrowie fizyczne i psychiczne pracowników. Krótka ankieta, której wypełnienie zajmie dosłownie chwilę a pozwoli przyjrzeć się bliżej tak ważnej kwestii.

Ciekawe materiały HR znalezione w sieci