Tak się składa, że okrągłe 60. wydanie naszego przeglądu przypadło idealnie na Dzień Kobiet a więc na wstępie przede wszystkim chcieliśmy życzyć wszystkiego najlepszego wszystkim Paniom regularnie zaglądającym do naszych przeglądów, niech spełniają się wszelkie Wasze marzenia 😉

Ciekawe wydarzenia HR w tym tygodniu

Praktycznie każdy nowy tydzień przynosi sporo interesujących wydarzeń HR i nie inaczej jest również w tym tygodniu. Kolejne dni to naprawdę sporo ciekawych webinarów i wszelkich innych wydarzeń z wiadomych względów organizowanych obecnie przede wszystkim w formie online. Jeśli więc nurtuje Was pytanie co ciekawego dzieje się w kolejnych dniach jeśli chodzi o eventy HR to zachęcamy aby zajrzeć do naszego tygodniowego przeglądu wydarzeń.

Ciekawe zestawienia od HRlityczny

Coraz trudniej już znaleźć osobę, która nie miała jeszcze styczności z naszymi zestawieniami ale jeśli czytając to uświadamiasz sobie, że należysz jednak do tej grupy to zachęcamy do nadrobienia zaległości 😉 Osoby, które już widziały nasze zestawienia również zachęcamy do tego aby do nich regularnie zaglądać gdyż zwłaszcza w bazie wydarzeń ciągle dodajemy jakieś interesujące pozycje.

Ciekawe materiały HR znalezione w sieci