Gdy już nam się wydaje, że nasze przeglądy są tak obszerne, że już chyba bardziej nie mogą to zaskakuje nas to jak wiele interesujących materiałów można znaleźć w sieci w ciągu jednego tygodnia. Praktycznie każdego dnia robiąc research w zakresie interesujących nas tematów trafiamy na nowe treści, obok których nie sposób przejść obojętnie gdyż nawet jeśli poruszają pozornie znany już temat to wnoszą do niego coś nowego albo wręcz pozwalają spojrzeć na niego z zupełnie innej perspektywy.

Ciekawe wydarzenia HR w tym tygodniu

Nasz tygodniowy przegląd wydarzeń HR pełen jest interesujących eventów z obszaru Human Resources, które mogą Was zainteresować. Szukacie ciekawego webinaru? A może konkretnego szkolenia czy warsztatu? Zajrzyjcie do naszej bazy i zobaczcie co ciekawego będzie odbywać w najbliższym czasie w obszarze, który Was interesuje.

Ciekawe zestawienia od HRlityczny

Nasza baza wydarzeń na 2021 rok cały czas wzbogaca się o nowe eventy więc warto do niej zajrzeć aby przekonać się nie tylko o tym co ciekawego dzieje się w najbliższych dniach ale też w kolejnych tygodniach i miesiącach. Być może znajdziecie też dla siebie jakiś ciekawy raport w naszym zestawieniu raportów HR albo interesujący podcast w naszej bardzie podcastów.

Ciekawe materiały HR znalezione w sieci